ÖVRIGT / Mattor / Shirvan 4402058
nr 440 2058
Shirvan
Tidigt 1900-tal, 112x222, jämnt ställvis hårdare slitage, lagningar, svarta garnet nyknutet, even partly heavier wear, repairs, new black pile
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
25/11 15:36:10
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4